Przypominam, że w czasie ferii zimowych nie ma zajęć tanecznych. Spotykamy się dopiero w lutym…
a wszystkim małym tancerzom życzę pięknego, aktywnego i miejmy nadzieję śnieżnego czasu zimowej przerwy ![]()
Uściski dla Was wszystkich ![]()
Przypominam, że w czasie ferii zimowych nie ma zajęć tanecznych. Spotykamy się dopiero w lutym…
a wszystkim małym tancerzom życzę pięknego, aktywnego i miejmy nadzieję śnieżnego czasu zimowej przerwy ![]()
Uściski dla Was wszystkich ![]()