Zapraszam do obejrzenia filmiku z części pokazowej naszych grup. A wszystkim dzieciom jeszcze raz – Wszystkiego najlepszego i roztańczonego z okazji Waszego Święta
Pozdrawiamy również uczestników warsztatów tanecznych z klas 3-6, którzy tego dnia zmierzyli się z naszą żywiołową zumbą ![]()