Przypominam, że w czasie ferii zimowych nie ma zajęć tanecznych. Spotykamy się dopiero w lutym…
a wszystkim małym tancerzom życzę pięknego, aktywnego i miejmy nadzieję śnieżnego czasu zimowej przerwy ![]()
Uściski dla Was wszystkich ![]()
Przypominam, że w czasie ferii zimowych nie ma zajęć tanecznych. Spotykamy się dopiero w lutym…
a wszystkim małym tancerzom życzę pięknego, aktywnego i miejmy nadzieję śnieżnego czasu zimowej przerwy ![]()
Uściski dla Was wszystkich ![]()
ACoD Dziękuje firmie kuklinscyphotography za sesję zdjęciową, jaka została wykonana podczas zajęć w Grupie Pink ![]()
Dzięki Panu Łukaszowi Kuklińskiemu małe tancerki ( duża też
) przez kilkadziesiąt minut mogły poczuć się jak gwiazdy !!!
Zapraszamy do obejrzenia efektów w galerii Grupy Pink ![]()
Drobne przesunięcia w godzinach zajęć dla trzech grup…
Grupa Blue ( klasy O ) pon. 14.05 – 14.50
Grupa Green ( klasy 1 ) pon. 15.05 – 15.50
Grupa White ( klasy 2-3 ) ptk 13.40 – 14.25
Grupa Pink ( klasy O ) ptk 14. 50- 15.35
Witam na stronie Akademii Colors of Dance
Zapraszam do zapoznawania się z aktualnościami dotyczącymi zajęć tanecznych, sprawami bieżących ACoD i zdjęciami naszych małych tancerzy.
Jesteśmy też na Fb
Zapraszam do polubienia nas ![]()