„Rodzinna Białołęka” Wydarzenie Sportowo-Rodzinne – nasze pokazy :)

plakat 2a

No to tańczymy :)  Zapraszam wszystkie ACoDowe dzieci do wzięcia udziału w kolejnej imprezie sportowo-rodzinnej, organizowanej przez naszych Wilczkowych kolegów. Umilamy imprezę naszą obecnością :)  Tańczymy o godz. 12 ! Resztę czasu śmiało wykorzystajcie na przygotowane atrakcje.  Serdecznie Zapraszam z całymi rodzinkami !

Konkrety: przychodzą Ci – którym pasuje termin :) jeśli pasuje – korzystamy z imprezy od której chcemy – najważniejsza godzina dla nas to 12 ! W planach mamy:  dwa tańce – animacje dla grup najmłodszych Purple, Orange i White oraz 1 wspólny układ dla grup Blue i Pink. W związku z tym, że zazwyczaj nie wiadomo ile dzieci  pojawi się-  proszę by grupy Blue i Pink spotkały się ze mną o g. 11.40 przy szatni BOS. Muszę Was połączyć w całość, ustawić itd.

Młodsze grupy – stoimy w rozsypce – nie wymagam wcześniejszego spotkania – ALE – proszę słuchać przez mikrofon pewnie przed 12 padnie hasło w stylu „dzieci z Akademii Colors of Dance zapraszamy np …..po prawej stronie sali lub pod którymś stoiskiem” …nie wiem w tym momencie…ALE znajdziemy się :)

Strój: barwy ACoDowe czyli biel-czerń -róż (wyprzedzę pytania ;) – mogą być ubranka biało-czarne, różowo-białe, bluzki w paski, spodnie w kropki itp. Chodzi o to, by było biało-czarno-różowo :)

Fryzurka: dziewczynki – wysoki kucyk na lewym boku (oczywiście jeśli długość na to pozwala)

Do zobaczenia i dobrej zabawy :)